Mininakladače HYSOON - PŘÍSLUŠENSTVÍ MININAKLADAČŮ

101 640,00 Kč s DPH
84 000,00 Kč bez DPH

Fréza na pařezy HYSOON 380

Základní charakteristika:

Fréza na pařezy je konstruována jako přídavné zařízení, které dokáže v krátkém čase odstranit překážející pařezy a vytvořit tak místo pro zarovnanou plochu terénu.

Obsluha příslušenství:

Fréza na pařezy má následující způsob ovládání. Obsluha stojí na plošině HYSOON 380 a pomocí joysticků na ovládacím panelu HYSOON 380 ovládáte výšku popřípadě náklon frézy. Otáčení frézy je ovládán třetí středovou pákou na ovládacím panelu. Pro pohyb do stran se používá přídavný ovladač zapojený do zásuvky na 12V na palubní desce stroje.

Plusové parametry:                                                       

Výhodou frézy na pařezy je síla, se kterou dokáže odfrézovat přebytečné pařezy. Výhodou je také jednoduchá a rychlá montáž na HYSOON 380, a také nízká hmotnost a rozměry pro přepravu.

Praktické využití:   

Fréza na pařezy je využitelná na pařezy všech druhů dřevin. Dostanete se s ní i do míst, kde se v některých případech nedostanete s klasickým minibagrem nebo je velmi obtížné zajistit odstranění pařezů ručně. Pokud máte HYSOON 380 kolový, budete také šetrnější k podkladu, po kterém jezdíte. Pásové stroje a velké bagry podklad většinou značně naruší. 

Při koupi:

Doprava stroje a přílušenství k vám je zdarma. Samozřejmostí je také zaškolení obsluhy.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly k veškerému příslušenství HYSOON 380 potřebné k  opravě skladem.

rozměr: Délka 985x šířka 732x výška 700mm

šířka frézování: 830mm

úhel vytočení doleva: 30°

úhel vytočení doprava: 30°

počet nožů: 16ks

hmotnost: 195kg