Mininakladače HYSOON - AUTORIZOVANÝ SERVIS MININAKLADAČŮ

SERVIS

SERVIS

SERVISNÍ SLUŽBY - NÁHRADNÍ DÍLY

Jsme jedinými a výhradními dovozci mininakladačů HYSOON 380 do České republiky. Proto jsme se také s výrobcem dohodli, a je to i naší proiritou, abychom v rámci našich služeb nabízeli zákazníkům komlexní služby v oblasti nejen prodeje strojů HYSOON 380, ale také poskytovali kvalitní zázemí pro opravy a distribuci náhradních dílů.

Záruční servis

Všem zákazníků, kteří si u naší firmy zakoupili mininakladač Hysoon 380 a k němu přídavné příslušenství, poskytujeme kvalitní záruční servis. Proto, abychom naše stávající i budoucí zákazníky uspokoljili v co nejširším měřítku služeb, máme v Jindřichově Hradci zřízeno autorizované servisní středisko oprav a prodeje originálních náhradních dílů na mini-nakladače HYSOON 380 a jejich přídavná příslušenství.

Pozáruční servis

Po ukončení záruční doby pro vás budeme nadále zajišťovat servisní úkony se stejnou péčí a kvalitou, jako servis záruční. Stále tu pro vás bude nachystané autorizované servisní středisko oprav pro mini nakladač HYSOON 380. Náhradní díly běžného typu, jako jsou olejové filtry motoru a hydrauliky, řemeny, svíčky, pneumatiky - to vše máme pro vás neustále nachystané a v přadě, že tyto náhradní díly potřebujete, jsme připravení vám je neprodleně vyexpedovat.

Ostatní náhradní díly, které nejsou přímo spotřební díly, máme pro vás také připraveny v nejširší možné nabídce a to právě s ohledem na eventuální rychlou výměnu dílu v případě potřeby.

Nabídku dílů, které máme skladem, naleznete v sekci NÁHRADNÍ DÍLY.