Mininakladače HYSOON - PŘÍSLUŠENSTVÍ MININAKLADAČŮ

Rotační kartáč zavřený HYSOON 380

Základní charakteristika:

Rotační kartáč zavřený je konstruován jako jednoduché přídavné zařízení, které dokáže v krátkém čase uklidit znečištěnou plochu od odpadků, nánosu prachu a kamínků a pod.

Obsluha příslušenství:

Rotační kartáč zavřený má jednoduchý způsob ovládání. Obsluha stojí na plošině HYSOON 380 a pomocí joysticků na ovládacím panelu HYSOON 380 ovládáte výšku a náklon kartáče stejně jakou u lžíce. Otoč zametacího kartáče vpřed a vzad je ovládán třetí středovou pákou na ovládacím panelu. Nabrané nečistoty se ukládají v bunkru, který se vysype stejným způsobem, jako klasická lžíce. Zvednete rameno nahoru, pustíte opačný chod kartáče a vysypete jako materiál ze lžíce.

Plusové parametry:                                                       

Výhodou rotačního kartáče s bunkrem je, že nasbírané nečistoty ukládáte do bunkru a tím za vámi zůstává čistá plocha. Také je výhodou jednoduchá a rychlá montáž na HYSOON 380.

Praktické využití:   

Rotační kartáč je využitelný pro úklid a odstanění nečistot z pevných ploch, jako jsou silnice, chodníky, haly a podobně.

Při koupi:

Doprava stroje a přílušenství k vám je zdarma. Samozřejmostí je také zaškolení obsluhy.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly k veškerému příslušenství HYSOON 380 potřebné k  opravě skladem.

hmotnost: 197kg

rozměr: 1016x944x536

průměr kartáče: 500mm

šíře zametání: 1050mm