Mininakladače HYSOON - PŘÍSLUŠENSTVÍ MININAKLADAČŮ

Lžíce na sběr kamenů HYSOON 380

Základní charakteristika:

Lžíce na sběr kamenů je konstruována jako jednoduché přídavné zařízení, které vám umožní profesionální provedení daného pracovního úkonu.

Obsluha příslušenství:

Lžíce na sběr kamenů má jednoduchý způsob ovládání. Obsluha provádí běžnou manipulaci se lžící  pomocí joysticků na přístrojovém a ovladacím panelu..

Plusové parametry:                                                       

Výhodou lžíce na sběr kamenů je její vysoká účinnost při oddělování velkých lamenů od jemného materiálu a rychlost třídění.

Praktické využití:   

Lžíce na sběr kamenů je využitelná jednak jako sběrač kamenů na volném prostranství s tím, že zde po nabrání kamene zůstane sypký materiál, který chceme nechat na místě. Dále je lžíce vxužitelná jako třídička kamene od sypkého materiálu na hromadě. Je to tedy prakticky  kátrování materiálu. A opět kamenivo máme vytříděné zvlášť a sypký materiál zůstává na místě. Tato lžíce je také výborným pomocníkem při sběru kamenů ve vodě.

Při koupi:

Doprava stroje a přílušenství k vám je zdarma. Samozřejmostí je také zaškolení obsluhy.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly k veškerému příslušenství HYSOON 380 potřebné k  opravě skladem.

 

rozměry: 1066x635x357mm

vzdálenost mezi zuby: 51mm