Mininakladače HYSOON - PŘÍSLUŠENSTVÍ MININAKLADAČŮ

Drážkovací fréza HYSOON 380

Základní charakteristika:

Drážkovací fréza je konstruována jako přídavné zařízení, které dokáže vyhloubit rýhy v terénu a to v poměrně krátkém čase.

Obsluha příslušenství:

Drážkovací fréza má jednoduchý způsob ovládání. Obsluha stojí na plošině HYSOON 380 a pomocí joysticků na ovládacím panelu HYSOON 380 ovládáte výšku a náklon drážkovací frézy stejně jakou u lžíce. Otoč frézy vpřed a vzad je ovládán třetí středovou pákou na ovládacím panelu.

Plusové parametry:                                                       

Výhodou drážkovací frézy je úzká výkopová drážka, kterou byste žádným výkopovým zařízením neudělali. Výhodou je rychlost a úspornost výkopu. Také rychlá a snadná montáž na HYSOON 380.

Praktické využití:   

Drážkovací fréza  je využitelná pro rychglou a přesnou přípravu výkopové rýhy především pro pokládku kabelů. Jejím dalším velkým využitím jsou závlahové systémy a v neposlední řadě při přípravě a montáži povrchového zemního kolektoru k tepelnému čerpadlu země-voda.

Při koupi:

Doprava stroje a přílušenství k vám je zdarma. Samozřejmostí je také zaškolení obsluhy.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly k veškerému příslušenství HYSOON 380 potřebné k  opravě skladem.

rozměr: 1545x1010x875

hmotnost: 177kg

hloubka drážkování: 800mm

šířka drážkování: 155mm

rychlost řetězu: 154 m/min