Mininakladače HYSOON - PŘÍSLUŠENSTVÍ MININAKLADAČŮ

Vrtací jednotka HYSOON 380 - silná hydraulická jednotka

 

Základní charakteristika:

Vrtací jednotka je konstruována jako jednoduché přídavné zařízení, které dokáže v krátkém čase vyvrtat mnoho zemních otvorů pro různé účely.

Obsluha příslušenství:

Vrtací jednotka má jednoduchý způsob ovládání. Obsluha stojí na plošině HYSOON 380 a pomocí joysticků na ovládacím panelu HYSOON 380 ovládáte výšku popřípadě náklon vrtáků. Levý a pravý chod vrtací hlavice je ovládán třetí středovou pákou na ovládacím panelu.

Plusové parametry:                                                       

Výhodou vrtací hlavice je síla, se kterou dokáže vrtat. Jednoduchá a  rychlá montáž na HYSOON 380.

Praktické využití:   

Vrtací hlavice je využitelná ve všech druzích zeminy. Dostanete se s ní i do míst, kde se v některých případech nedostanete s klasickým minibagrem nebo je velmi obtížné zajistit vrty motorovým ručním vrtákem. Pokud máte HYSOON 380 kolový, budete také šetrnější k podkladu, po kterém jezdíte. Pásové stroje podklad většinou značně naruší.

Na vrtací jednotku můžete nasadit vrtáky průměru 150mm, 300 a 600mm. Příklady použití: 150mm na sloupky plotu, 300mm sloupky brány, 600mm sázení stromků. 

Při koupi:

Doprava stroje a přílušenství k vám je zdarma. Samozřejmostí je také zaškolení obsluhy.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly k veškerému příslušenství HYSOON 380 potřebné k  opravě skladem.

 

vrtací hydraulická jednotka bez vrtáku

levý + pravý chod

možnost vrtáku 150, 300, 600mm

točivý moment 1135Nm

hloubka vrtu 1200mm