Mininakladače HYSOON - MININAKLADAČE HYSOON

Smykem řízený nakladač HYSOON 280 - pásový

ovládání jízdy na 1 (levý) joystick, 3-vývodové hydraulické čerpadlo

 

Základní charakteristika:

Mini-nakladač je konstruován jako profi nakladač pro citlivější a plynulejší ovládání hydraulického ramene za jízdy. To znamená, že si za jízdy můžete libovolně upravovat výšku nebo náklon lžíce, rovnací brány, sekačky na trávu a pod. Práce s tímto typem ovládání je plynulejší než u ovládání L+P joystick. Tento typ je vybaven italským hydraulickým systémem s 3-vývodovým hydraulickým čerpadlem, které umožňuje bezproblémový chod veškerého přídavného příslušenství. 3-vývodové hydraulické čerpadlo zajišťuje dostatečný tlak oleje zejména pro točící se přídavné příslušenství používané za jízdy. Například rotavátor, drážkovačka, úklidové kartáče a pod. Samozřejmě můžete připojit vrtací soupravu, frézu na pařezy, štípač na dřevo, podkop a mnoho dalšího příslušenství.

 

Obsluha stroje:

Nakladač má jednoduchý způsob ovládání. Levý joistick se používá plynule na ovládání jízdy vpřed, k couvání, zatáčení za jízdy vpřed i dozadu. Můžete se otáčet i na místě, takže nepotřebujete žádný velký prostor pro práci s nakladačem. Způsob ovládání je snadno zvládnutelný i pro naprostého laika. Obsluha stroje stojí na zadní vyklápěcí plošině, stroj je tedy rychle přístupný na ovládání a jízdu.

Plusové parametry:

Výhodou stroje je malá hmotnost (např. pro převoz), malé rozměry a velká škála příslušenství, které je snadno vyměnitelné během chvilky. Pásový pohon umožňuje stroji pracovat v různých terénech a to s velmi dobrým efektem průjezdnosti a s plně naloženou lžící jej nepřekvapí ani silné stoupání v terénu. Také záběrová síla pásu je podstatně vyšší než u kolových modelů.

 

Praktické využití:

Pro HY 280 je k dispozici mnoho druhů přídavných zařízení a tím je mini-nakladač použitelný pro různé pracovní činnosti. Ke stroji můžete použít základní lžíci, dále lžíci 4v1, lžíci na kameny, prodlouženou hydraulickou lžíci, vidle na palety s nosností až 375kg, rozrývač, rovnací brány, hydraulickou čelní úhlovou radlici, frézu na pařezy, vrtací soupravu s vrtáky 150, 300 a 600mm, rotavátor, sekačku na trávu, sněhovou frézu, čistící kartáče, drážkovačku, podkopové zařízení. Stroj tedy můžete použít třeba i jako mini bagr.

 

Výbava:

Na přístrojové desce jsou všechny základní prvky ovládání, dále všechny potřebné provozní ukazatele a je zde umístěna také zásuvka 12V. Samozřejmostí jsou reflektory, klakson, uzamykatelné víčko tankování benzínu a uzamykatelná kapota.

 

Při koupi:

Ke stroji při koupi obdržíte údržbový balíček s pákovou maznici, plastový kufřík s nářadím, náhradní ozubený řemen a samozřejmě manuál v českém jazyce. Doprava stroje a příslušenství k vám je zdarma.

 

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly HYSOON 280 potřebné k okamžité opravě skladem. Disky, pneumatiky nebo celá kola a pásy máme pro vás k dispozici a k okamžitému použití.

 

Motor Briggs & Stratton Profesionál Vanguard 23HP Maximální výška výklopu (H1) 1353 mm
Palivo benzín Maximální vzdálenost výklopu (E) 470 mm
Jmenovitý výkon 17,1 KW (23HP) Maximální úhel vyklopení (α3) 30°
Otáčky motoru (ot/min.) 3600 Úhel lopata/zem (α2) 25°
Hlučnost (dB) <95 Zadní nájezdový úhel (α1) 10°
Hydraulický systém

italský hydraulický sytém

3-vývodové čerpadlo - 42,5 l/min

Celková výška (H) 1218 mm
Hydraulický tlak (Mpa) 17 Světlá výška nad vozovkou (F) 105 mm
Zvednutí lopaty (s) 4,27 Rozvor (L1) 636 mm
Pracovní zátěž (kg) 400 Délka bez lopaty (L3) 1752 mm
Objem základní lopaty (m3) 0,15 Celková šířka pásy(W) 800mm
Maximální zvedací síla (kg) 450 Šířka lopaty (B)  820 mm
Pojezdová rychlost (km/h) 0–5,5 Celková délka s lopatou (L)  2206 mm
Hmotnost (kg) 704-855 Poloměr otáčení (R) 1237 mm
Maximální pracovní výška (H2) 1803 mm