Mininakladače HYSOON - MININAKLADAČE HYSOON

Mininakladač Hysoon 380 TYP 04

Mininakladač Hysoon 380 je velmi užitečným pomocníkem ve všech odvětvích průmyslu a hospodářství. Je konstrukčně navržen jak pro profesionály z různých oborů, tak i pro laickou širokou veřejnost. Pracovat s tímto strojem je radost a opravdu každý ocení jeho přednosti. Tím jsou kvalita, užitnost, široké spektrum možností prováděných prací a to vše ve velmi slušném poměru k ceně, která není nijak závratná. Ten, kdo si Hysoon 380 zakoupí, zjistí, že se už bez tohoto MALÉHO VELKÉHO POMOCNÍKA neobejde.

 

 

SMYKEM ŘÍZENÝ PÁSOVÝ NAKLADAČ HYSOON 380 TYP 04

ovládání jízdy na 1 (levý) joystick,   3-vývodové hydraulické čerpadlo

 

 

Základní charakteristika:

TYP 04 je jako pásový model určen především do těžšího terénu,kde by kolový mohl mít problémy s průjezdností. Je dobře využitelný v bahnitém terénu, ostrém kamenitém nebo rumištním podkladu, na skládkách. Je konstruován jako profi nakladač pro citlivější a plynulejší ovládání hydraulického ramene za jízdy. To znamená, že si za jízdy můžete libovolně upravovat výšku nebo náklon lžíce, radlice nebo jiného přídavného příslušenství. Práce s tímto typem ovládání je plynulejší než u ovládání L+P joystick. Typ 04 je vybaven italským hydraulickým systémem s 3-vývodovým hydraulickým čerpadlem, které umožňuje bezproblémový chod veškerého přídavného příslušenství. 3-vývodové hydraulické čerpadlo zajišťuje dostatečný tlak oleje zejména pro točící se přídavné příslušenství používané za jízdy. Například rotavátor nebo drážkovačka. Samozřejmě můžete připojit vrtací soupravu, frézu na pařezy, štípač na dřevo, podkop a mnoho dalšího příslušenství. Pracovní výkon mininakladače je stejný jako u ostatních typů HYSOON 380.

Obsluha stroje:

Pásový nakladač má jednoduchý způsob ovládání. Levý joistick se používá plynule na ovládání jízdy vpřed, k couvání, zatáčení za jízdy vpřed i dozadu. Můžete se otáčet i na místě, takže nepotřebujete žádný velký prostor pro práci s pásovým nakladačem. Způsob ovládání je snadno zvládnutelný i pro naprostého laika. Obsluha stroje stojí na zadní vyklápěcí plošině, stroj je tedy rychle přístupný na ovládání a jízdu.

Plusové parametry:                                                       

Výhodou stroje je malá hmotnost ( např. pro převoz), malé rozměry a velká škála příslušenství, které je snadno vyměnitelné během chvilky. Pásový pohon umožňuje stroji pracovat v různých terénech a to s velmi dobrým efektem průjezdnosti a s plně naloženou lžící jej nepřekvapí ani silné stoupání v terénu. Také záběrová síla pásu je podstatně vyšší než u kolových modelů. Pásový HY380 je možno pomocí speciální sady přestavět na kolový a zase obráceně. Můžete mít tedy tzv 2v1. Pneumatiky si pak můžete zvolit dle vašeho přání.

Praktické využití:    

Pro HY380 je k dispozici mnoho druhů přídavných zařízení a tím je mini-nakladač použitelný pro různé pracovní činnosti. K TYPU 04 můžete použít  základní lžíci, dále lžíci 4v1, lžíci na kameny, prodlouženou hydraulickou lžíci, vidle na palety s nosností 250kg(při použití zátěžové desky 300kg), rozrývač, rovnací brány, hydraulickou čelní úhlovou radlici, frézu na pařezy, vrtací soupravu s vrtáky 150, 300 a 600mm, rotavátor, sněhovou frézu, čistící kartáče, drážkovačku, podkopové zařízení. Stroj tedy můžete použít třeba i jako mini bagr.

Výbava:               

Na  přístrojové desce jsou všechny základní prvky ovládání , dále všechny potřebné provozní ukazatele a je zde umístěna také zásuvka 12V.Samozřejmostí jsou reflektory, klakson, uzamykatelné víčko tankování benzínu a uzamykatelná kapota.

Při koupi:

Ke stroji při koupi obdržíte údržbový balíček s pákovou maznici, plastový kufřík s nářadím, náhradní ozubený řemen a samozřejmě manuál v českém jazyce. Doprava stroje a přílušenství k vám je zdarma.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na našem odborném servisním středisku v Jindřichově Hradci. V případě potřeby máme náhradní díly HYSOON 380 potřebné k okamžité opravě skladem. Disky, pneumatiky nebo celá kola a pásy máme pro vás k dispozici a k okamžitému použití.

 

Motor Briggs & Stratton Profesionál Vanguard 23HP Maximální výška výklopu (H2) 1473 mm
Palivo benzín Maximální vzdálenost výklopu (E) 399 mm
Jmenovitý výkon 17,1 KW (23HP) Maximální úhel vyklopení (α3) 30°
Otáčky motoru (ot/min.) 3600 Úhel lopata/zem (α2) 25°
Hlučnost (dB) <95 Zadní nájezdový úhel (α1) 10°
Hydraulický systém

italský hydraulický sytém

3-vývodové čerpadlo - 42,5 l/min

Celková výška (H) 1218 mm
Hydraulický tlak (Mpa) 17 Světlá výška nad vozovkou (F) 105 mm
Zvednutí lopaty (s) 4,27 Rozvor (L1) 636 mm
Pracovní zátěž (kg) 400 Délka bez lopaty (L3) 1752 mm
Objem základní lopaty (m3) 0,15 Celková šířka (W) 1160 mm
Maximální zvedací síla (kg) 450 Šířka lopaty (B)  980 mm
Pojezdová rychlost (km/h) 0–5,5 Celková délka s lopatou (L)  2206 mm
Hmotnost (kg) 1068 Poloměr otáčení (R) 1307 mm
Maximální pracovní výška (H1) 2128 mm