Mininakladače HYSOON

  19. 08. 2021

4 tipy, jak si ušetřit čas a námahu s multifunkčím HYSOONEM

 

 

 Známe to asi všichni, kolem nemovitosti, zahrady, a lesa nebo třeba hospodářství, je vždy spousta práce. Nikdo jí za nás neudělá a zároveň je to nezbytné. Často se pak stane, že konkrétní úkol člověk v jednom nezvládne a potřebuje další ruce navíc. Jenže v dnešním časovém presu není snadné se s někým domluvit.  Každý je vytížený svými povinnostmi a je rád za trochu volného času, co mu zůstane.

                Tento článek je pro všechny, kteří chtějí  vidět svou práci hotovou, a zároveň nebýt zcela vyčerpáni. Je o pomocníkovi, který si na Vás udělá čas, kdykoli si vzpomenete.

Stačí jen nastartovat a vyrazit!

 

maxresdefault1.jpg

Multifunkční stroj pro hospodáře, farmáře, správce budov a areálů, zahradníky, stavebníky či lesníky. Lehký, silný, obratný. Tak lze popsat HYSOON 380. Pomocník, který je velmi dobře ovladatelný v terénu a přitom se díky svým malým rozměrům se zvládne pohybovat i v malém, uzavřeném prostoru. Jeho revírem jsou chlévy, stodoly, hospodářské budovy, ale také třeba garáže, půdní prostory nebo jiné.

Co přesně stroj dovede? Záleží jen na fantazii obsluhy, jak jej použije.  Dobře, ještě záleží na zvoleném příslušenství. Stroj totiž není pouhý mini nakladač. V mžiku vyměníme příslušenství za jiné a pokračujeme ve zvelebování prostoru.

Přesun materiálu na jiné místo.

Ano, jedná se o celkem předvídatelnou dovednost. Každopádně, pokud potřebujete převozit náklad – hlínu, písek, štěrk nebo třeba vysbírané drny, je základní lžíce jasná volba. Stejně dobře na lžíci naskládáte také tvárnice, což ušetří čas i svaly všech přítomných.  Navíc, když vyměníme lžíci za vidle (drapáky), hravě si poradíme se zpracováním dřeva. Kdo topí dřevem, ví dobře, o čem je řeč. Velké klády si přiblížíme k pile, kde polena po nakrácení nabereme a přeskládáme do dřevníku. Hladce si také poradíte s odklízením suti či nepořádku, a to i v malých prostorech, kam se běžně s nakladači nedostanete. 

 

Zbylé pařezy překážející v budování.

Po kácení stromu se nabízí otázka, co s pařezem, který po něm zůstal. V mnoha případech se kácí strom kvůli umístění, které je z nějakého důvodu problematické a i vyčnívající pařez tak může překážet.
I taková situace má řešení.  Pomocí rotační frézy necháte během chvilky pařez doslova zmizet. Tím vznikne volné místo, a vy můžete pokračovat v budování, případně zarovnaný pařez zakomponovat do svých zahradních plánů..

 

Vrtání děr různých rozměrů

                Při sázení stromů je vždy jedním je základních úkolů připravit jámu, kam jej usadit. Pokud sázíme jednu malou jabloň, není to příliš náročné.  Ovšem když je stromů více, například při zakládání sadu, nebo se jedná o již vzrostlé a mohutné kmeny, situace se mění.  I v tomto případě využijeme sílu a všestrannost HYSOONU 380. Na hydraulická ramena se připojí vrtací jednotka a dle požadované velikosti jámy vybereme velikost vrtáku. K dispozici jsou průměry 150,300 a 600 mm. Díky silnému výkonu si stroj hravě poradí i s velkým průměrem vrtáku. Nové stromořadí je tak zasázené raz dva. Nemusíme ale zůstat jen u stromů, využit lze vrtací jednotku i při budování oplocení nebo kruhového jezírka.

Převoz přívěsného vozíku a přesun těžkých břemen

Na práci je ve většině případů nezbytný materiál. Dost často jej dovezeme na vozíku za autem, a pak vznikne problém - na daném místě se s autem nedá projet či vytočit. I takovou situaci umíme s HYSOONEM řešit. Multifunkční příslušenství obsahuje tažnou kouli, kterou nasadíme na hydraulická ramena stroje. Poté už je snadné přetáhnout vozík na místo, kde se bude jeho obsah vykládat. Nezaboří se, projede náročným terénem i malým prostorem.

 

Zmíněné multi-příslušenství obsahuje ještě jeřábek, rozrývač půdy a rameno na převoz nákladu – stačí jen na základní desku vsadit příslušnou součástku.  Za zmínku rozhodně stojí rameno, s tím totiž můžete převézt a umístit i vzrostlý stromek, který by se jinak do určené jámy zasazoval s daleko větším úsilím. Vzpomínáte si na věty o vrtání děr na stromy o pár metrů výše? Při tvorbě zahrad je HYSOON 380 věru užitečný stroj.

                Dále ještě můžeme zmínit přídavnou radlici, sněhovou frézu, sekačku na trávu či rotavátor, paletové vidle nebo rotační kartáč. Tento výčet příslušenství by mohl ještě pokračovat, ale to si zase necháme na příště.

                Stroj HYSOON ušetří mnoho námahy i času. Vzhledem k velké variabilitě a široké nabídce příslušenství se jedná o všestranného pomocníka nejen do domácího prostředí, ale také pro profesionální nasazení. Jeho nezpochybnitelnou vlastností je probudit v obsluze radost z tvůrčí činnosti a fantazii při jeho ovládání.

Více o vlastnostech stroje, včetně jeho parametrů a fotografií se dozvíte zde.

Případně na telefonu: 720 127 959 - Petr Slouka

maxresdefault1.webp